Produkcją rolną zajmujemy się od kilku pokoleń. Gospodarstwo zostało założone w 1970 roku przez naszych dziadków. Od 2003 wyspecjalizowane przez właściciela Andrzeja Litwińczuka na szerokiej skali produkcję rzodkiewki oraz cebuli dymki. Wiele lat pracy i doświadczenia zaowocowało tym, że w chwili obecnej jesteśmy w czołówce producentów rzodkiewki gruntowej w Europie.
   Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej oraz odpowiednio dobranym maszynom rolniczym, nowej hali produkcyjnej o wielkości 4000 m2 i własnej flocie transportowej jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każdy zakątek Polski oraz Europy w jak najkrótszym czasie. Produkty przygotowujemy według norm wszystkich sieci handlowych oraz giełd warzywnych, odpowiednio magazynujemy w specjalistycznych komorach chłodniczych i etykietujemy.
   Przedsiębiorstwo rodzinne oparte jest na tradycyjnych wartościach i wykwalifikowanym zespole ludzi. Naszą zaletą jest zaangażowanie, lojalność i elastyczność.
   Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów - zapraszamy do współpracy !
 
 
 
 
   

biuro@rzodkiewka.eu
tel. +48 601 058 990
tel. +48 885 058 990

     
   

HOME | O NAS | OFERTA | CERTYFIKATY | GALERIA | KONTAKT

    rzodkiewka, rzodkiew, producent rzodkiewki, produkcja rzodkiewki, rzodkiewka produkcent, rzodkiewka produkcja, żodkiewka, Litwińczuk Andrzej Gospodarstwo Rolne - największy producent rzodkiewki w Polsce - rzodkiewka gruntowa

 

 

Copyright Gospodarstwo Rolne Andrzej Litwińczuk 2013                                                                        host&web: GEOSPACE